Balgat: 0 312 220 06 40 - Bahçelievler: 0 312 212 62 72

TOBB ÜNİVERSİTESİ 

Yurdumuza yaklaşık 5 km uzaklıktadır. Milli Kütüphane* önünden üniversitenin ring servisleri geçmektedir ve yaklaşık ulaşım süresi 10 dakikadır.

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

Yüzüncü yıl yerleşkesi yurdumuza 3-4 km uzaklıktadır. Ortalama ulaşım süresi 10-15 dakikadır. Milli Kütüphane* önünden ulaşım sağlanabilmektedir.

Eskişehir yolu kampüsüne ise Milli Kütüphane* önünden ring servisleri hizmet vermektedir. Ortalama ulaşım süresi 30-35 dakikadır.

THK ÜNİVERSİTESİ 

Milli Kütüphane* önünden üniversite ring servisleri geçmektedir. Ayrıca Sincan, Etimesgut, Eryaman yönüne giden belediye otobüsleri kullanılabilinir. Yurdumuza yaklaşık 25-30 dakikalık bir mesafesi vardır.

ODTÜ

Milli Kütüphane* önünden üniversite servisleri hizmet vermektedir. Ayrıca o yöne giden bir çok belediye otobüsü ve dolmuş ile de ulaşım mümkündür. Yurdumuza yaklaşık 15 dakikalık bir mesafesi vardır.

UFUK ÜNİVERSİTESİ 

Yurdumuzdan yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. İstenildiği takdirde Milli Kütüphane* önünden tek vasıtayla da gitmek mümkündür. (Balgat şubemiz Üniversitenin bütün fakültelerine 250-300 metre mesafededir.)

ATILIM ÜNİVERSİTESİ 

Üniversitenin Milli Kütüphane* önünden ring servisleri geçmektedir. Yurdumuz Milli Kütüphaneye* 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca incek bölgesine giden belediye otobüsleri ve dolmuşlardan da faydalanabilirsiniz.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ 

Yurdumuzdan Üniversitenin bir çok fakültesine yaya olarak gitmek mümkündür. (İİBF, TIP,DİŞÇİLİK).Yaklaşık olarak 5 ila 10 dakika sürmektedir.

Ana kampüse ise 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca tüm fakültelere 7.* Caddeden belediye otübüsleri ve dolmuş ile de ulaşım mümkündür.

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 

Yurdumuz Tıp fakültesine yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kampüse ise Milli Kütüphane önünden okul servisleri geçmektedir. Gerektiği taktir de o yöne giden belediye otobüsleri de kullanılabilir. Yurdumuza uzaklığı yaklaşık olarak 20-25 dakikadır.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 

Beytepe kampüsüne Milli Kütüphane* önünden ring servisleri geçmektedir. Yurdumuza uzaklığı 15-20 dakikadır.

Sıhhıye yerleşkesi için 7. Cadde üzerinden Dikimevi yönüne giden dolmuşlar kullanılabilir. Yurdumuza uzaklığı trafik durumuna göre yaklaşık 10-15-20 dakikadır.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Kampüse (Tandoğan) 7. Cadde den geçmekte olan belediye otobüsleri ve dolmuşları ile ulaşım mümkündür. Yurdumuza uzaklığı yaklaşık olarak 10 dakikadır.

Eğitim,Hukuk, Siyasal Bilgiler ve Tıp fakülteleri için 7 cadde* üzerinden dikimevi dolmuşları kullanılabilir.Trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ulaşım süresi ortalama 15-20 dakikadır. Bu süre Ankaray kullanıldığı takdir de daha kısa olabilir.

Dil Tarih Coğrafya fakültesi için yine aynı araçlar kullanılmaktadır. Yolculuk süresi ortalama 20 dakikadır.

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

Üniversite ring servisleri Emek 4. Cad üzerinden geçmektedir. Yurdumuz servis noktasına 3 -4 dakikalık yürüme mesafesindedir.

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ

7.cadde* üzerinden toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

Birden fazla güzergah mevcuttur. Milli kütüphane* önünden Kızılay ve oradan metro aktarmalı ya da belediye otobüsü kullanarak ulaşım mümkündür. Ayrıca Ankaray Metro hattı da tercih edilebilir. Trafik yoğunluğuna göre ortalama 40-45 dakika içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir.

TED ÜNİVERSİTESİ

Yurdumuzdan 7. Cadde* üzerinden dolmuş veya Milli Kütüphane* önünden otobüs ile ulaşım sağlanabilmektedir. Ulaşım süresi ortalama 10-15 dakikadır.

* Milli Kütüphane, yurdumuza yaklaşık 400 m. olup 3-4 dakikalık yürüme mesafesindedir.

* 7. Cadde yurdumuza 50 metre uzaklıktadır.