Deneyimli Aşçılardan Sıcak Yemekler İçin Ardıçlar Erkek Yurdu!

Deneyimli Aşçılardan Sıcak Yemekler İçin Ardıçlar Erkek Yurdu!

Erkek öğrencilerin en önemli problemlerinden bir tanesi olan yemek sorununa kalıcı bir çözüm üretmek istiyorsanız sizleri Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu ile tanışmaya bekliyoruz. Yurdun bünyesinde bulunan deneyimli aşçılar sayesinde 2 öğün sıcak yemek imkânı sunulabilmektedir...

Hijyenik Koşullar Altında Taze ve Sıcak Yemekler!

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu araştırması yapıldığında göze çarpan ilk erkek yurtlarından bir tanesi olmasını sunmuş olduğu yemek hizmetlerine borçlu olan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan oldukça deneyimli aşçılar öğrencilere adeta evlerindeymiş hissiyatını yaşatmaktadır.

Özenle seçilen sebzeler ve bakliyatlar ile yapılan ev yemekleri öğrencilerin derslerine çok daha iyi bir şekilde odaklanabilmesine olanak tanımaktadır. Diğer yurtların aksine yemeklerin direkt olarak yurt bünyesinde yapılması sayesinde öğrenciler yemeklerini soğutmadan yiyebilme olanağına erişebilmektedir.

Düzenli Temizlik Hizmetleri!

Özellikle erkek öğrenciler için yemek probleminden sonra gelen en önemli sorunların başında temizlik gelmektedir. Temizlik yapma hususunda oldukça zayıf olan erkeklerin bu sorununa da kalıcı çözümler üreten Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu temizlik personelleri haftalık düzenli bir şekilde oda ve yatak temizliği gerçekleştirerek olası sağlıksal problemlerin önüne geçmektedir.

Oldukça Hızlı Kesintisiz İnternet Hizmetleri!

Talebin en fazla olduğu Ankara Erkek Öğrenci Yurdu olan Ardıçlar Erkek Yurdu, oldukça hızlı olan internet hizmetleri ile de ön plana çıkmaktadır. Öğrenciler için internetin ne denli önemli olduğunun farkında olan yöneticiler düzenli bir şekilde internet altyapısına yatırım yapmaktadır. Ardıçlar Ankara Öğrenci Yurdu Fiber optik bir altyapıya sahiptir.

İstenildiği Zaman Kıyafetlerin Yıkanıp, Ütülenmesi!

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yurt hizmetlerinin sunulduğu ender adreslerden bir tanesi olan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu, kıyafetlerin istenildiği zaman yıkanıp ütülenmesi ile de fark yaratmaktadır.

Her türlü altyapıya önem verilen bu önemli Ankara Erkek Yurdu, gün geçtikçe büyüyen Veli - Öğrenci portföyüne sahip olmayı başarmaktadır. Sektörün en yüksek memnuniyet oranına sahip olan bu özel yurt ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler edinmek ve size özel fiyat tekliflerinden haberdar olmak için 0 312 213 06 40 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz.

Ankara'da Erkek Öğrenci Yurdu denince
akla ilk gelen yurt.

Keşfet
Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurtları