Tüm Ayrıntıların İnce İnce Düşünüldüğü Erkek Öğrenci Yurdu

Tüm Ayrıntıların İnce İnce Düşünüldüğü Erkek Öğrenci Yurdu

Daha iyi gelecek umutları ile öğrencilerin ve ailelerinin çaba gösterdiği yüksek öğrenim hizmetlerinde barınma ihtiyacı çok büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla seçilecek olan yurdun kalitesi, öğrencinin eğitim hayatındaki başarısını doğrudan etkileyeceği unutulmamalıdır...

Güvenli, Temiz ve Kaliteli Ortam

Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu, erkek öğrenci yurdu denilince akla gelen ilk kurum olmayı tam 13 senedir başarmaktadır. Güvenilir olması ve nezih bir ortama sahip olması Ardıçlar yurduna olan talebi fazlası ile artırmaya yetmektedir.

Devamlı sıcak su hizmetlerinin bulunması, sosyal aktivitelerin fazla olması ve kişiye özel çalışma masalarının bulunması Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdunu diğer kurumlardan çok daha fazla öne çıkaran detay olmuştur. Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı tamamen müşteri memnuniyetinin düşünüldüğü Ardıçlar erkek öğrenci yurdunda birçok benzersiz hizmet sunulmaktadır...

Kendi Mutfağımızda, Kendi Aşçılarımızla Yemek Hizmetleri

Bahçelievler erkek öğrenci yurdu denilince akla gelen ilk kurum olmayı başarmasını kendi yemek hizmetlerini sunması sayesinde başaran Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu, profesyonel aşçıları ile kaliteli bir şekilde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği vermektedir.

Özellikle erkek öğrenciler için sorun olan beslenme sorununu bu şekilde çözmeyi başaran Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu, bünyesinde barındırdığı öğrencilerin başarılarını da bu şekilde artırmayı başarmıştır...

Kesintisiz ve Hızlı İnternet Hizmetleri

Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu, diğer kurumların aksine çok daha hızlı ve kesintisiz internet hizmetlerine sahiptir. Öğrencilerin araştırma yaparken zaman kaybı yaşamaması ve her türlü bilgiye kesintisiz bir şekilde ulaşabilmesi amacıyla verilen bu hizmetler sayesinde bünyemizde yer alan öğrencilerin eğitim başarılarını dolaylı yoldan da olsa artırıyoruz.

Profesyonel Temizlik Elemanları ile Günlük Oda Temizliği

Erkek öğrenciler için büyük sorun olan temizlik sorunu da profesyonel temizlik elemanları sayesinde ortadan kalkmaktadır. Bahçelievler erkek öğrenci yurdu olan Ardıçlar yurdunda günlük olarak temizlenen odalar sayesinde erkek öğrencilerin temizlik ile uğraşması önlenmektedir.

Ferah odaları, sosyal aktiviteleri ve mükemmel yemekleri ile öne çıkan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu yetkililerinden yurt ile ilgili çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel olarak sunulan yurt fiyatlarından yararlanmak için 0 312 212 62 72 numaralı telefonu günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz.

Ankara'da Erkek Öğrenci Yurdu denince
akla ilk gelen yurt.

Keşfet
Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurtları