Öğrenci-Veli Memnuniyeti En Yüksek Ankara Erkek Yurdu!

Öğrenci-Veli Memnuniyeti En Yüksek Ankara Erkek Yurdu!

Bir Ankara Erkek Öğrenci Yurdu olan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu, sektörün en yüksek öğrenci-veli memnuniyetinin olduğu yurt olarak ön plana çıkmaktadır. Bu memnuniyete de oldukça güçlü olan altyapı hizmetlerine borçludur...

Denetimler Sonucunda Teşekkür Belgesi Alan Tek Ankara Erkek Öğrenci Yurdu!

Ankara erkek öğrenci yurdu araştırması yapıldığında göze çarpan ilk yurtlardan bir tanesi olan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu, Millî Eğitim Bakanlığının ve Kaymakamlığının düzenli denetimleri sonucunda takdir ve teşekkür belgesi alan ilk ve tek yurt olarak ön plana çıkmayı başarmıştır.

Sunulan hizmetlerin kalitesi sektör ortalamasının oldukça üzerinde olduğu için bu belgeleri almaya hak kazanan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu, yeni inşa etmiş olduğu yurt binası ile de var olan bu hizmet kalitesini çok daha yukarılara çekmeyi amaçlamaktadır.

En Güvenilir Ankara Erkek Yurdu!

Öğrenci-Veli memnuniyet oranına ve hizmetlerden yararlananların görüşleri dikkate alındığında Ankara'nın en güvenilir Ankara Erkek Yurdu olmayı başaran Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu, teknolojik altyapı hizmetlerine çok daha fazla yatırım yaparak var olan hizmet kalitesini yukarılara çıkarmayı amaç edinmektedir.

7/24 kamera sistemleri ile gözetlenen Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu aynı zamanda parmak izi ile giriş ve çıkış sistemlerine sahip olarak yurttaki güvenlik önlemlerini maksimum seviyelere çıkarmayı başarmaktadır. Aynı zamanda profesyonel güvenlik elemanlarını da bünyesinde barındıran bu önemli Ankara Erkek Öğrenci Yurdu, bu sayede velilerin endişelerini çok ciddi bir şekilde azaltmaktadır.

Ev Rahatlığında Yurt Hizmetleri!

Öğrencilerin rahatı için tüm adımları düşünülmüş hizmetler sunma çabası içerisinde bulunan Ardıçlar Erkek Öğrenci yurdu personellerinin bu hizmetleri sayesinde yurt bünyesinde yer alan öğrencilerin derslerine çok daha iyi bir şekilde odaklanarak başarılarının artması sağlanmaktadır.

Profesyonel temizlik elemanları ile haftalık düzenli bir şekilde yapılan temizlik hizmetleri ve deneyimli aşçılar tarafından yapılan oldukça lezzetli yemekler öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmelerine olanak sağlayacaktır...

Fiyat / Performans göz önüne alındığında sektörün en iyi yurdu olarak ön plana çıkmayı başarmış olan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu hizmetleri ile alakalı olarak kapsamlı bilgiler edinmek için 0 312 213 06 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz...

Ankara'da Erkek Öğrenci Yurdu denince
akla ilk gelen yurt.

Keşfet
Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurtları